TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet

TP-LinkTL-SM311LMGigabit Ethernet

€ 15,73
Verzending vanaf € 4,99
Op voorraad (70 over)
TP-Link product-id TL-SM311LM
Dustin product-id 5010968219

Korte specs

  • Fabrikant
    TP-LINK
  • Netwerkkabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling
    Gigabit Ethernet
  • Uitwisselbare slots
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type linkerconnector
    LC multi-modus
De TL-SM311 Fiber Module Cards serie is geïntroduceerd om de overdrachtsafstand te vergroten, verbonden met beheerde web smart switches. Zij kunnen de afstand tot enkele kilometers, zelfs tientallen kilometers uitbreiden, ze voldoen in de regel aan de afstandsvereisten van LAN. De gebruiker kan kiezen of en welke fiber modules hij wil gebruiken, al naargelang de vraag, om de kosten te drukken.

Specificatie TL-SM311LM

Algemeen

Fabrikant
TP-LINK
Assortiment producten
TP-LINK
Model
TL-SM311LM
Aantal in verpakking
1
Netwerkkabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Kabel

Type linkerconnector
LC multi-modus

SFP-module

Model
Insteekmodule
Uitwisselbare slots
1 x SFP (mini-GBIC)
Connectiviteitstechnologie
Met bekabeling
Bekabelingstype
Ethernet 1000Base-SX
Max. overdrachtsafstand
550 m
Voorzieningen
Full-duplexcapaciteit
Conformiteitsnormen
FCC, Plug and Play, IEEE 802.3z

Netwerk

Protocol voor gegevenskoppeling
Gigabit Ethernet
Gegevensoverdrachtsnelheid
1 Gbps
Optische golflengte
850 nm

Hardware specificatie

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Statuslampjes
Status
Min. gebruikstemperatuur
0 °C
Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
10 - 90%
Er zijn geen accessoires voor dit product.

Documenten TL-SM311LM

PDF-document

Andere klanten bekeken ook