SFP en GBIC

Filters

Ubiquiti UniFI DAC SFP+ 0.5M
Product-ID 5011181302 Onderdeelnummer fabrikant UC-DAC-SFP+
    5 over
    € 17,90
    Ubiquiti U Fiber Single-Mode Gigabit Ethernet
    Product-ID 5011021771 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-1G-S
    • Fabrikant Ubiquiti
    • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
    • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
    3 over
    € 32,07
    Ubiquiti U Fiber Uf-Gp-B+ Gpon Olt Sfp For Ufiber Olt
    Product-ID 5011098391 Onderdeelnummer fabrikant UF-GP-B+
    • Fabrikant Ubiquiti
    • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
    • Type linkerconnector SC/UPC enkele modus
    3 over
    € 75
    Ubiquiti UniFI
    UbiquitiUniFI
    Product-ID 5011079012 Onderdeelnummer fabrikant UDC-1
      1 over
      € 22,39
      Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 2-pack Gigabit Ethernet
      Product-ID 5011023606 Onderdeelnummer fabrikant UF-MM-1G
      • Fabrikant Ubiquiti
      • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
      • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
      2 over
      € 23,60
      Ubiquiti UniFI UDC-2
      UbiquitiUniFI UDC-2
      Product-ID 5011079013 Onderdeelnummer fabrikant UDC-2
        2 over
        Nieuwe lagere prijs
        € 27,55€ 25,41
        Ubiquiti U Fiber UF-GP-C+
        Product-ID 5011098381 Onderdeelnummer fabrikant UF-GP-C+
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
        • Type linkerconnector SC/UPC enkele modus
        • Type linkerconnector SC/UPC enkele modus
        1 over
        € 108,30
        Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-10G 10 Gigabit Ethernet
        Product-ID 5011107118 Onderdeelnummer fabrikant UF-RJ45-10G
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
        • Type linkerconnector RJ-45
        1 over
        € 90,15
        Ubiquiti U Fiber 10 Gigabit Ethernet
        Product-ID 5011016040 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-10G
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
        • Type linkerconnector LC enkele modus
        4 over
        € 96,80
        Ubiquiti 25 Gbit Patch Cable SFP28 DAC 0.5M 25 Gigabit Ethernet
        Product-ID 5011209830 Onderdeelnummer fabrikant UC-DAC-SFP28
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Protocol voor gegevenskoppeling 25 Gigabit Ethernet
        • Type linkerconnector SFP28
        • Type rechterconnector SFP28
        2 over
        € 47,80
        Ubiquiti U Fiber Single-Mode 10 Gigabit Ethernet
        Product-ID 5011031757 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-10G-S
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
        1 over
        € 169,01
        Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 20-pack Gigabit Ethernet
        Product-ID 5011161160 Onderdeelnummer fabrikant UF-MM-1G-20
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
        • Type linkerconnector LC multi-modus
        1 over
        € 199,05
        Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
        Product-ID 5011070075 Onderdeelnummer fabrikant UF-RJ45-1G
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
        • Type linkerconnector RJ-45
        Artikel niet op voorraad
        € 19,99
        Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 10 Gigabit Ethernet
        Product-ID 5011026204 Onderdeelnummer fabrikant UF-MM-10G
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
        Artikel niet op voorraad
        € 42
        Ubiquiti UniFI UDC-3
        UbiquitiUniFI UDC-3
        Product-ID 5011079014 Onderdeelnummer fabrikant UDC-3
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype 10GBase rechtstreekse aansluitkabel
        • Type linkerconnector SFP+
        • Type linkerconnector SFP+
        3-4 dagen
        € 27,83
        Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 10 Gigabit Ethernet
        Product-ID 5011158876 Onderdeelnummer fabrikant UF-MM-10G-20
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
        • Type linkerconnector LC multi-modus
        Artikel niet op voorraad
        € 398,70
        Ubiquiti U Fiber Single-Mode 20-pack 10 Gigabit Ethernet
        Product-ID 5011147218 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-10G-20
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
        • Type linkerconnector LC enkele modus
        Artikel niet op voorraad
        € 839,99
        Ubiquiti U Fiber Single-Mode 10 Gigabit Ethernet
        Product-ID 5011171036 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-10G-S-20
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
        • Type linkerconnector LC enkele modus
        Artikel niet op voorraad
        € 1.632,90

        Toont 18 van 18 producten