SFP en GBIC

Filters

Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
Product-ID 5011070075 Onderdeelnummer fabrikant UACC-CM-RJ45-1G
  • Fabrikant Ubiquiti
  • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Type linkerconnector RJ-45
2 over
€ 22
Startech Sfp Glclhsmdst Cisco Glc Lh Smd Compatible Gigabit Ethernet
Product-ID 5011307193 Onderdeelnummer fabrikant GLCLHSMDST
  • Fabrikant StarTech.com
  • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
  • Type linkerconnector LC
+100 over
€ 65,95
Ubiquiti U Fiber Single-Mode Gigabit Ethernet
Product-ID 5011021771 Onderdeelnummer fabrikant UACC-OM-SM-1G-S-2
  • Fabrikant Ubiquiti
  • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
1 over
€ 41,75
Ubiquiti UniFI
UbiquitiUniFI
Product-ID 5011079012 Onderdeelnummer fabrikant UDC-1
    1 over
    € 28,44
    Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 2-pack Gigabit Ethernet
    Product-ID 5011023606 Onderdeelnummer fabrikant UF-MM-1G
    • Fabrikant Ubiquiti
    • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
    • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
    2 over
    € 28,44
    TP-Link TL-SM311LS
    Product-ID 5011007213 Onderdeelnummer fabrikant TL-SM311LS
    • Fabrikant TP-LINK
    • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
    • Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
    • Type linkerconnector LC enkele modus
    49 over
    € 19,95
    TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet
    Product-ID 5010968219 Onderdeelnummer fabrikant TL-SM311LM
    • Fabrikant TP-LINK
    • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
    • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
    • Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
    15 over
    € 19,99
    Ubiquiti U Fiber Uf-Gp-B+ Gpon Olt Sfp For Ufiber Olt
    Product-ID 5011098391 Onderdeelnummer fabrikant UF-GP-B+
    • Fabrikant Ubiquiti
    • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
    • Type linkerconnector SC/UPC enkele modus
    3 over
    € 80,01
    Mikrotik S+RJ10 10 Gigabit Ethernet 2.5 Gigabit Ethernet 5 Gigabit Ethernet Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
    Product-ID 5011091064 Onderdeelnummer fabrikant S+RJ10
    • Fabrikant MikroTik
    • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
    • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
    • Type rechterconnector RJ-45
    3-4 dagen
    € 84,10
    Ubiquiti UniFI DAC SFP+ 0.5M
    Product-ID 5011181302 Onderdeelnummer fabrikant UC-DAC-SFP+
      Verwachte verzenddatum 17-02-2023
      € 18
      Ubiquiti UniFI UDC-2
      UbiquitiUniFI UDC-2
      Product-ID 5011079013 Onderdeelnummer fabrikant UDC-2
        Verwachte verzenddatum 17-02-2023
        € 35,70
        Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 10 Gigabit Ethernet
        Product-ID 5011026204 Onderdeelnummer fabrikant UF-MM-10G
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
        Verwachte verzenddatum 17-02-2023
        € 49,01
        Ubiquiti UniFI UDC-3
        UbiquitiUniFI UDC-3
        Product-ID 5011079014 Onderdeelnummer fabrikant UDC-3
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype 10GBase rechtstreekse aansluitkabel
        • Type linkerconnector SFP+
        • Type linkerconnector SFP+
        3-4 dagen
        € 41,75
        Ubiquiti U Fiber 10 Gigabit Ethernet
        Product-ID 5011016040 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-10G
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
        • Type linkerconnector LC enkele modus
        1 over
        € 103
        Ubiquiti U Fiber UF-GP-C+
        Product-ID 5011098381 Onderdeelnummer fabrikant UF-GP-C+
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
        • Type linkerconnector SC/UPC enkele modus
        • Type linkerconnector SC/UPC enkele modus
        1 over
        € 108,30
        Aruba Aruba 10 Gigabit Ethernet
        Product-ID 5011076210 Onderdeelnummer fabrikant J9150D
        • Fabrikant Hewlett Packard Enterprise
        • Netwerkkabeltype SFP+ transceivermodule
        • Protocol voor gegevenskoppeling 10 Gigabit Ethernet
        • Type linkerconnector SFP+
        65 over
        € 468
        HPE Direct Attach Copper Cable
        Product-ID 5011296712 Onderdeelnummer fabrikant R9D19A
          34 over
          € 84,10
          Cisco Small Business MGBSX1 Gigabit Ethernet
          Product-ID 5010077923 Onderdeelnummer fabrikant MGBSX1
          • Fabrikant Cisco
          • Netwerkkabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodule
          • Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
          • Uitwisselbare slots 1 x SFP (mini-GBIC)
          50 over
          € 150,65

          Toont 18 van 101 producten