Optische glasvezelkabels

Filters

m
m
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 2M LC/UPC LC/UPC OM1 2m
Product-ID 5011177951 Onderdeelnummer fabrikant OM1-LC-LC-2
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 62,5 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM1
1 over
€ 25,17
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/APC G.657.A1 1.5m
Product-ID 5011232311 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-PATCH-APC-APC
  • Type rechterconnector SC/APC
  • Type linkerconnector SC/APC
  • Conformiteitsnormen G.657.A1
  • Lengte 1.5 m
4 over
€ 10,29
Ubiquiti UniFi LC/UPC LC/UPC OM3 0.5m
Product-ID 5011227153 Onderdeelnummer fabrikant UOC-0.5
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
1 over
€ 28,90
Ubiquiti Network cable LC LC 91.4m
Product-ID 5011108004 Onderdeelnummer fabrikant FC-SM-300
  • Type rechterconnector LC
  • Type linkerconnector LC
  • Lengte 91.4 m
1 over
€ 134
Startech 2m Fiber Optic Cable SC/UPC LC/UPC OM2 2m
Product-ID 5011232099 Onderdeelnummer fabrikant 50FIBLCSC2
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM2
18 over
€ 47,80
Startech .com 10 m OM4 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable- Aqua LC multi-modus LC multi-modus OM4 10m
Product-ID 5011271499 Onderdeelnummer fabrikant 450FBLCLC10
  • Type rechterconnector LC multi-modus
  • Type linkerconnector LC multi-modus
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM4
13 over
€ 108,30
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m SC/UPC LC/UPC OS1 10m
Product-ID 5011177980 Onderdeelnummer fabrikant OS1-LCSC-10
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 9/125 micron
  • Conformiteitsnormen OS1
3-4 dagen
€ 44,04
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/UPC G.657.A1 1.5m
Product-ID 5011232310 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-PATCH-UPC-APC
  • Type rechterconnector SC/APC
  • Type linkerconnector SC/UPC
  • Conformiteitsnormen G.657.A1
  • Lengte 1.5 m
3-4 dagen
€ 6,66
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 2.0m SC/UPC LC/UPC OS1 2m
Product-ID 5011177977 Onderdeelnummer fabrikant OS1-LCSC-2
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 9/125 micron
  • Conformiteitsnormen OS1
3-4 dagen
€ 29
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M LC/UPC LC/UPC OM3 1m
Product-ID 5011177930 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-1
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 22,87
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 3.0M SC/UPC LC/UPC OM3 3m
Product-ID 5011177941 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCSC-3
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 31,70
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 2.0M SC/UPC LC/UPC OM3 2m
Product-ID 5011177940 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCSC-2
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
Artikel niet op voorraad
€ 27,47
Prokord Fiber Om4 LC-LC 50/125 Duplex MM 3.0M LC/UPC LC/UPC OM4 3m
Product-ID 5011177991 Onderdeelnummer fabrikant OM4-LCLC-3
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM4
Artikel niet op voorraad
€ 31,70
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 0.5M LC/UPC LC/UPC OM3 0.5m
Product-ID 5011177929 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-0.5
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 20,09
Microconnect - Netwerkkabel LC/UPC LC/UPC OS2 1.5m
Product-ID 5011225762 Onderdeelnummer fabrikant FIB4410015
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 9/125 micron
  • Conformiteitsnormen OS2
Artikel niet op voorraad
€ 47,80
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 20.0M LC/UPC LC/UPC OM3 20m
Product-ID 5011177937 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-20
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 56,99
Direktronik MPO To MPO Multimode OM4 Type B Purple 1M MPO MPO OM4 1m
Product-ID 5011261844 Onderdeelnummer fabrikant 117-1020
  • Type rechterconnector MPO
  • Type linkerconnector MPO
  • Conformiteitsnormen OM4
  • Lengte 1 m
Artikel niet op voorraad
€ 108,30
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 15.0M LC/UPC LC/UPC OM3 15m
Product-ID 5011177936 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-15
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 50,58
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M SC/UPC LC/UPC OM3 1m
Product-ID 5011177939 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCSC-1
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
Artikel niet op voorraad
€ 22,87
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 5.0M LC/UPC LC/UPC OM3 5m
Product-ID 5011177933 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-5
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 32,07
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 5.0m SC/UPC LC/UPC OS1 5m
Product-ID 5011177979 Onderdeelnummer fabrikant OS1-LCSC-5
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 9/125 micron
  • Conformiteitsnormen OS1
3-4 dagen
€ 32,07

Toont 21 van 186 producten