Optische glasvezelkabels

Filters

m
m
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/APC G.657.A1 1.5m
Product-ID 5011232311 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-PATCH-APC-APC
  • Type rechterconnector SC/APC
  • Type linkerconnector SC/APC
  • Conformiteitsnormen G.657.A1
  • Lengte 1.5 m
2 over
€ 10,29
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 2M LC/UPC LC/UPC OM1 2m
Product-ID 5011177951 Onderdeelnummer fabrikant OM1-LC-LC-2
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 62,5 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM1
1 over
€ 25,17
Ubiquiti Network cable LC LC 91.4m
Product-ID 5011108004 Onderdeelnummer fabrikant FC-SM-300
  • Type rechterconnector LC
  • Type linkerconnector LC
  • Lengte 91.4 m
1 over
€ 140
Ubiquiti UniFi LC/UPC LC/UPC OM3 0.5m
Product-ID 5011227153 Onderdeelnummer fabrikant UOC-0.5
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
15 over
€ 28,90
Startech .com 10 m OM4 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable- Aqua LC multi-modus LC multi-modus OM4 10m
Product-ID 5011271499 Onderdeelnummer fabrikant 450FBLCLC10
  • Type rechterconnector LC multi-modus
  • Type linkerconnector LC multi-modus
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM4
27 over
€ 108,30
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 7.0M LC/UPC LC/UPC OM3 7m
Product-ID 5011177934 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-7
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
2 over
€ 38,60
Startech 2m Fiber Optic Cable SC/UPC LC/UPC OM2 2m
Product-ID 5011232099 Onderdeelnummer fabrikant 50FIBLCSC2
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM2
15 over
€ 47,80
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 10.0m SC/UPC LC/UPC OS1 10m
Product-ID 5011177980 Onderdeelnummer fabrikant OS1-LCSC-10
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 9/125 micron
  • Conformiteitsnormen OS1
3-4 dagen
€ 44,04
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/UPC G.657.A1 1.5m
Product-ID 5011232310 Onderdeelnummer fabrikant UF-SM-PATCH-UPC-APC
  • Type rechterconnector SC/APC
  • Type linkerconnector SC/UPC
  • Conformiteitsnormen G.657.A1
  • Lengte 1.5 m
3-4 dagen
€ 6,66
Prokord Fiber Os1 LC-SC 9/125 Duplex SM 2.0m SC/UPC LC/UPC OS1 2m
Product-ID 5011177977 Onderdeelnummer fabrikant OS1-LCSC-2
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 9/125 micron
  • Conformiteitsnormen OS1
3-4 dagen
€ 29
Microconnect Network adapter SC multimodus Female SC multimodus Female
Product-ID 5010309528 Onderdeelnummer fabrikant FISCSC
  • Type linkerconnector SC multimodus
  • M/V linkerconnector Female
  • Type rechterconnector SC multimodus
  • M/V rechterconnector Female
Artikel niet op voorraad
€ 5,45
Microconnect Network cable SC/UPC ST/UPC OM1 10m
Product-ID 5010310077 Onderdeelnummer fabrikant FIB120010
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector ST/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 62,5 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM1
Artikel niet op voorraad
€ 35,70
Direktronik Patch cable LC/PC SC/PC 5m
Product-ID 5010672595 Onderdeelnummer fabrikant 117-0412
  • Type rechterconnector LC/PC
  • Type linkerconnector SC/PC
  • Diameter kern/plaatbedekking 9/125 micron
  • Lengte 5 m
3-4 dagen
€ 22,39
Direktronik Network cable SC/APC LC/UPC OS2 1m
Product-ID 5010672597 Onderdeelnummer fabrikant 117-0492
  • Type rechterconnector SC/APC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 9/125 micron
  • Conformiteitsnormen OS2
Artikel niet op voorraad
€ 18,76
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 3.0M SC/UPC LC/UPC OM3 3m
Product-ID 5011177941 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCSC-3
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 31,70
Microconnect Network cable LC/UPC LC/UPC OM1 2m
Product-ID 5010310140 Onderdeelnummer fabrikant FIB440002
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 62,5 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM1
Artikel niet op voorraad
€ 19,97
Microconnect Network cable ST/UPC ST/UPC OM1 1m
Product-ID 5010309906 Onderdeelnummer fabrikant FIB110001
  • Type rechterconnector ST/UPC
  • Type linkerconnector ST/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 62,5 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM1
Artikel niet op voorraad
€ 19,97
Ubiquiti UniFi LC/UPC LC/UPC OM3 5m
Product-ID 5011227157 Onderdeelnummer fabrikant UOC-5
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
Artikel niet op voorraad
€ 8
Microconnect Network cable LC/PC LC/UPC OM1 75m
Product-ID 5010932305 Onderdeelnummer fabrikant FIB440075
  • Type rechterconnector LC/PC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 62,5 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM1
3-4 dagen
€ 108,30
Microconnect Network cable SC/UPC ST/UPC OM1 1m
Product-ID 5010309966 Onderdeelnummer fabrikant FIB120001
  • Type rechterconnector SC/UPC
  • Type linkerconnector ST/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 62,5 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM1
Artikel niet op voorraad
€ 18,76
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 1.0M LC/UPC LC/UPC OM3 1m
Product-ID 5011177930 Onderdeelnummer fabrikant OM3-LCLC-1
  • Type rechterconnector LC/UPC
  • Type linkerconnector LC/UPC
  • Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Conformiteitsnormen OM3
3-4 dagen
€ 22,87

Toont 21 van 191 producten